• V súčasnosti má Spojená škola sv. Jozefa tri organizačné zložky:

1. Materskú školu bl. Alexie so 4 triedami,
          2. Základnú školu sv. Jozefa s 21 triedami,
          3. Gymnázium sv. Jozefa so 4 triedami.

Na vyučovanie odborných predmetov slúžia učebňa fyziky a chémie, učebňa biológie, učebňa výpočtovej techniky, multimediálna učebňa, dve jazykové učebne, školská dielňa a kuchyňka, dve telocvične a posilňovňa. Na zadnom dvore školy sú inštalované dva outdoorové posilňovacie stroje. V rámci činnosti centra voľného času sa naplno využíva dielňa s hrnčiarskym kruhom a vypaľovacou pecou na výrobu keramiky. Školská klubovňa slúži hlavne na vyučovanie hudobnej výchovy, katolíckeho náboženstva a pre potreby záujmových útvarov.

Okrem obeda v školskej jedálni majú žiaci možnosť zakúpenia desiatej v školskom bufete. Ďalej je k dispozícii automat na teplé nápoje a filtračný prístroj na teplú i studenú vodu.